top of page

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МАСАЖ ГОЛОВИ ACCESS BARS

Як професійний консультант із психічного здоров'я з 2022 року я допомагаю клієнтам досягати їхніх цілей жити більш повне та щасливе життя, мати високу стресостійкість, самооцінку та впевненність, мати кращій психологічний та фізичний стан.


Я надаю набір необхідних інструментів та ресурсів, щоб спрямовувати, підтримувати та допомагати вам у досягненні бажаних результатів.


Суть моєї роботи полягає в тому, щоб сприяти саморозвитку, допомагаючи вам визначити основні проблеми вашого психічного стану, тіла та духу. Тільки тоді ви зможете повністю прийняти, хто ви є насправді, і почати жити більш щасливим та здоровим життям.


Одним із найефективнішим методом моєї роботи є техніка енергетичного масажу Access Bars.


Тож, в чому його суть?

Image by Ahmed Zayan

Майбутнє визначає вибір, який робить кожен з нас кожен момент часу

Вибір створює все, що оточує нас. Можливо, вас теж у дитинстві вчили тому, що все, що вас оточує навколо, вже вибрано за вас.


Пам'ятаєте цей вислів «від Долі не втечеш», який часто повторювали наші старші? Чи, може, ви чули «Це твоя Карма і тобі її нести»?


Але насправді це Ми той, хто робить вибір кожен момент часу. Вибір, який визначає те, як ми житимемо завтра. А значить це наш вибір проживати кожний наступний день так, щоб він був ще більш радісним, творчим та насиченим, ніж день вчорашній.


І в цьому багатому Всесвіті завжди достатньо енергії і усвідомленості для кожного з нас, який живе на цій Планеті і шукає чогось нового в житті. Усвідомлення того, яким дивним внеском ми є для цього світу.


На жаль, ми не завжди зізнаємось собі в тому, яким подарунком ми є для інших. І це те питання, яке ми не завжди ставимо собі, прямуючи в пошуках своєї власної відповіді.


Відповіді, яка завжди знаходиться з нами. Усередині нас.

ЩО ДАЮТЬ ІНСТРУМЕНТИ ACCESS CONSCIOUSNESS?

Access Consciousness це система енергетичних практик, що прийшла із США і пропонує величезний набір дуже практичних та ефективних інструментів.


Протягом вже понад 35 років з моменту її створення десятки тисяч людей по всьому світу відкрили для себе неймовірну кількість нових можливостей та змін. Те, що раніше люди вважали за диво, стало можливим і доступним щодня для тих, хто використовує будь-який із інструментів Access Consciousness.


На думку практиків Access, наймагічніше в цій системі енергетичних інструментів це те, що можливе стає можливим, а те, що було раніше неможливим, раптово відкидає всі свої перепони, і теж стає можливим.


Є 32 дивовижні точки на голові звані Access Bars або канали усвідомленості. Вони отримують доступ до тієї частини всередині нас, про яку ніхто раніше не мав уявлення, включаючи нас самих. Цю частину, яку ніхто раніше не бачив, включаючи нас самих.


І ці двері відкривають простір для проживання нового життя, з масою дивовижних можливостей та відкриттів. Відкриттів насамперед самих себе та своїх безмежних талантів.

Image by Jake Melara

РУЙНУЮЧИ ЗВИЧНИЙ СВІТ, СТВОРЕНИЙ З ВИЗНАЧЕНЬ ТА ОЦІНОК, І СТВОРЮЮЧИ НОВУ БЕЗМЕЖНУ РЕАЛЬНІСТЬ

Будь-які визначення, які ми створюємо навколо себе, та будь-які проекції, якими ми наділяємо людей і предмети навколо нас, обмежують наше сприйняття світу та наше уявлення про себе та цей світ.


На жаль, з дитинства ми звикаємо комунікувати через слова, втрачаючи тим самим безмежність і всемогутність, які маємо при народженні.


У системі Access Consciousness ми повертаємо свою здатність взаємодіяти, заново відкриваючи доступ до безмежного потенціалу, яким ми за своєю суттю є. Це простір, в якому прибираємо і розпізнаємо всі переконання та оцінки про себе та цей світ.


Бари та інструменти тілесних процесів, які вносить система Access Consciousness у наше життя, надихає нас на те, щоб прийняти себе справжніми. Прийняти себе такими, якими ми навіть не уявляли, що можемо бути.


У цих інструментах ми можемо по-справжньому проявити любов до себе, справжню турботу про себе. І це створює кардинально новий спосіб проживання цього життя та того, як можна проявити себе у цьому світі. І це відчувається настільки автентично і просто, що у тому світі, де ми звично користуємося словами, ми нарешті не знаходимо відповідного цього визначення.

Image by Nathan Dumlao

ЯК ПРАЦЮЄ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МАСАЖ ГОЛОВИ ACCESS BARS?

У парній практиці Access Bars один з учасників дає, тоді як інший приймає. Той, хто дає сесію, запускає бари (Bars), торкаючись до певних точок на голові приймаючого.


Усього в енергетичному масажі Access Bars задіяні 32 точки, і тому цю техніку ще називають точковим масажем (accupressure), що співзвучно із відомою східною процедурою Акупунтура (acupunture). Практик Access Bars, чинячи дотиками пальців невеликий тиск на точки голови, відкриває потоки енергії, що проходять через ці точки.


Цілюща магія процесу Access Bars полягає у перебудові та гармонізації енергетичних потоків у людині. Основне завдання фасилітатора чи практика Access Bars полягає у тому, щоб допомогти переналаштувати енергію в енергетичній системі людини. Таким чином, все диво процесу полягає не в людині, що дає сесію, а в самому процесі налаштування енергії.


Фасилітатор є просто провідником для цього процесу, дозволяючи потоку енергії вільно текти по голові та тілу приймаючого. Як тільки енергія знаходить природний спосіб протікання по тілу, організм людини сам починає процес самозцілення, дотримуючись свого початкового закладеного природою здорового стану.

Image by Katherine Hanlon

СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПЛИВУ ACCESS CONSCIOUSNESS НА МОЗКОВУ АКТИВНІСТЬ ТА ЕМОЦІЙНИЙ СТАН ЛЮДИНИ.

Сучасна наука зараз здатна виміряти речі, які не була здатна виміряти ще п'ять років тому. Це створює нові можливості для більш глибоких наукових досліджень у галузі впливу енергетичних практик на мозок людини та її емоційний стан.

У Центрі Когнітивного Поліпшення (Center for Cognitive Enhancement), де проходять реабілітацію люди, які страждають на депресію, синдром дефіциту уваги, спортсмени, які займаються ефективністю своїх тренувань, ветерани бойових дій, активно займаються вивченням мозкової активності до та після проведення серії занять за системою Access Consciousness.


Вчені проводять дослідження практикуючих Access Bars, вимірюючи за допомогою методу візуалізації газового розряду (gas discharge visualization) ступінь збалансованості енергетичних центрів людини. Відстежуючи по різних енергетичних меридіанах електромагнітну енергію в чакрах людини під час сесії, було зафіксовано сплески енергії у різних частинах тіла приймаючого. Картування головного мозку досліджуваних до і після сеансів давало можливість спостерігати за змінами у думках, емоціях та рівні стресу в людині та свідчити позитивний вплив сесій Access Consciousness на енергетику людини.


Тепер, коли позитивний ефект енергетичних практик Access науково підтверджений, багато вчених задаються питанням, як використовувати цю цілющу енергію, яка перебуває в надлишку навколо і всередині нас, для балансування енергетичної системи людини при різних захворюваннях. Відомо, що будь-які хвороби є наслідком порушень енергетики людини.


Таким чином, гармонізація енергетичних центрів призведе до лікування багатьох фізичних хвороб та недуг, які залишаються непідвладними для традиційної медицини.

Image by National Cancer Institute
Image by Emily Morter

ПРОДОВЖУЮЧИ ЖИТИ У ПИТАННІ: «А ЩО ЩЕ МОЖЛИВО? ЯК МОЖЕ БУТИ ЩЕ КРАЩЕ?

Усвідомленість робить зміни у світі можливим.


Більше усвідомленості означає більше вибору.


Більше вибору відкриває місце для нових питань.


Більше питань до світу дає можливість отримати ще більший внесок від Всесвіту.


Access Consciousness вчить нас тому, як жити у Всесвіті з питанням: «Які можливості тут є для всіх нас?»


Жити з питанням замість того, щоб робити самостійний висновок про те, як це життя має виглядати і що ми можемо від нього отримати.


Access Consciousness вчить нас завжди залишатись у питанні: «Добре, а що ще можливо? Що ми ще можемо створити тут? Що ще ми не були спроможні сприйняти, отримати, дізнатися та реалізувати собою?»

УСВІДОМЛЕНІСТЬ ВІДКРИВАЄ НАМ МОЖЛИВОСТІ ЗМІН У ЖИТТІ.

Що якби ми постійно усвідомлювали те, чого ми могли усвідомлювати раніше?


Так ніби щоразу, коли ми заходимо в новий простір і ми знаємо, що хтось відчуває злість, чи смуток, чи сумнів, чи образу. І ми починаємо звично реагувати на ці емоції, намагаючись відмовчатись, або боячись нарватися на неприємності, або відчуваючи себе зайвими.


Але це не створює нових можливостей у житті, оскільки ми автоматично обмежуємо себе звичними реакціями та оцінками. І тоді ми нічого не можемо зробити ні з цією злістю, ні зі смутком, ні з сумнівом чи чиєюсь образою.


Правда полягає лише в тому, що як тільки ви починаєте жити в питанні і лише тоді можливі зміни.


Тому ми маємо жити в питанні та запитувати себе щоразу. І тоді це дасть нам свідомість, а не звичний висновок: «О, це те, як це має бути».


Тому що, як тільки ми вирішуємо, що це має бути саме так, нічого не може змінитися.


Поки що ми не проллємо світло своєї усвідомленості зміни не можливі.

Group Discussion

Готові почати покращувати своє життя?

Як проходять сесії енергетичного масажу Access Bars (Аксес Барс)

1 частина індивідуальної сесії Access Bars (Аксес Барс)

Персональна фасилітація інструментами Access Consciousness (Аксес Коншеснес)


У кожного з нас свій особливий шлях розвитку.


Ми рухаємося до усвідомленості, проживаючи різні випробування і вирішуючи різноманітні завдання:


💠 Хтось замислюється про свій життєвий шлях, коли фізичне здоров'я починає давати збої і нагадує про необхідність турботи про власне тіло. Проблеми зі шкірою, з балансом у харчуванні, внутрішні органи, кісткова система та імунітет загалом.


💠 Хтось починає досліджувати себе і свій внутрішній світ, відчуваючи стан самотності та нестачі живого людського спілкування. Тут ми зустрічаємо такі запити як пошук коханої людини або розвиток відносин з нею, гармонізація взаємин із родичами та родом загалом, виховання та розвиток своїх дітей.


💠 Хтось відчуває, що власне мислення не дозволяє пробити певну стелю або звичні обмеження і шукає способи розширити свою свідомість. Тут є питання власної реалізації та прояву у житті, фінансового благополуччя, нові творчі рішення та шляхи розвитку власних проектів чи кар'єри.


Це лише окремий перелік питань, які виникають у клієнтів при зверненні за персональною фасилітацією інструментами Access Consciousness (Аксес Коншеснес).


Який запит маєте зараз у вас?


2. Енергетичний масаж голови Access Bars (Аксес Барс) на запит клієнта.


Енергетичний масаж голови Access Bars (Аксес Барс) – це проста ефективна практика м'якого та глибокого розслаблення через вивільнення з тіла жорстких, непрацюючих та обмежуючих переконань.


На відміну від традиційних масажних і тілесних технік, цілюща робота тісно пов'язана з несвідомими програмами, які наче кнопкою "delete" стираються і видаляються з вашого простору.


Цей інструмент розвитку усвідомленості, створений у США понад 35 років тому, вже давно зарекомендував свою ефективність у більш ніж 70 країнах світу.


Люди із задоволенням отримують Бари, знаючи, що їхнє життя назавжди зміниться, з'явиться більше легкості, радості та пишноти.


Сесія енергетичного масажу голови Access Bars (Аксес Барс) розширює усвідомленість і привносить у життя розслаблення, свободу, радість та задоволення.


Запускаючи і трансформуючи потоки енергій у тілі, змінюється ставлення до минулого досвіду, а момент сьогодення проживається яскравіше і насиченіше.


Розширення усвідомленості про себе та цей світ привносить у життя більше відчуттів сили, могутності та участі.


Сесії енергетичного масажу голови Access Bars (Аксес Барс) допоможуть:


• повернути контакт зі своїм власним тілом, краще чути його та розуміти

• згадати відчуття фізичної розслабленості та легкості;

• усвідомити свої несвідомі моделі поведінки та звички;

• доторкнуться дуже глибоко до своєї справжньої суті (душі);

• відчути приплив творчої, життєвої та творчої енергії;

• випробувати стан внутрішньої гармонії та глибокої розслабленості.ВАРІАНТИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ СЕСІЙ ACCESS BARS (АКСЕСС БАРС)


ЖИВА СЕСІЯ ACCESS BARS

дає розслаблення та вивільнення напруги у просторі запиту


живе заняття енергетичного масажу тривалістю до 90 хвилин

Фасилітація інструментами ACCESS CONSCIOUSNESS - уточнення запиту

+сесія енергетичного масажу голови ACCESS BARS


Вартість 200злотих


Пакети із 7 сесій - вартість 1200 злотих

аксесс.jpg
bottom of page