top of page

Політика конфіденційності

Конфіденційність відвідувачів нашого сайту є для нас дуже важливою. Ми прагнемо, щоб при роботі з нашим сайтом ви отримували максимум корисної інформації, використовували можливості Інтернету. Конфіденційна інформація Користувачів, зазначена при введенні реєстраційних даних (а також в інших випадках), зазвичай використовується для підбору Продуктів або Послуг відповідно до ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Проте ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою». На даному сайті може бути потрібна наступна інформація:
Ім'я користувача та адресу електронної пошти, за згодою на розсилки, ця інформація може бути використана для надсилання матеріалів та інформації запитаної вами розсилки на адресу вказаної електронної скриньки. Зазначені дані можуть бути передані третім особам лише у випадках, передбачених чинним законодавством.

На сайті використовуються Cookies та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті https://www.shapashaffschool.com та всіх субдоменів з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів сайту.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли cookie або сповіщав про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.
Для забезпечення політики конфіденційності особистої інформації використовуються і постійно оновлюються всілякі програми для надійного захисту затребуваної інформації.

Наш інтернет-ресурс постійно стежить за розвитком міжнародних вимог контролю над довіреними даними, отриманими в мережі Інтернет. Ми неухильно дотримуємося всіх світових стандартів у забезпеченні безпеки інформації, постійно навчаємо наших співробітників, і проводимо строгий моніторинг над виконанням усіх інструкцій та норм, а також обов'язково доводимо до їхнього повідомлення Повідомлення про конфіденційність.

Однак, для ще більших гарантій безпеки інформації, ви самі, крім застосованих нами заходів щодо її забезпечення, повинні брати активну участь у її збереженні. Сервіси та сайти, що надаються нами, вже мають захист від витоку інформації, її незаконного використання або внесення будь-яких поправок до неї без вашої згоди. Однак, незважаючи на всі ці застереження, наш сайт не може гарантувати Вам 100% результату захисту ваших даних від зломів хакерами або шкідливими програмами.

При внесенні будь-яких змін або доповнень до політики конфіденційності вони будуть опубліковані на цій сторінці сайту і, де можна з ними ознайомитися. Або в деяких виняткових випадках ці зміни будуть надіслані листом на адресу вашої поштової скриньки, вказаної під час реєстрації.

bottom of page