top of page
Юля фото.jpg

ЮЛІЯ НІКІТЮК-ЛЮБІНА

Художник-графік, арт-терапія

Я з раннього дитинства пов’язала своє життя з мистецтвом. Отримала вищу освіту художник-графік. Досить великий проміжок часу займалася академічним класичним мистецтвом і дизайном.      
Коли з’явилася впевненість у собі як професіонала, на мене чекав сюрприз. А саме бажання повного творчого обнуління. Відчуття наче ти повертаєшся до маленької себе, де ще не знайдено відповідей, де є чиста радість пошуку і захоплення від майбутніх відкриттів.
Так я прийшла до інтуїтивного малювання, що більше нагадувало медитацію. Я довіряю своїм рукам і внутрішньому чуттю вибрати колір, композицію і вести весь процес. Тим самим занурюючись в більш глибокі шари психіки минаючи Его. Там живуть чисті емоції в тісних зв’язках з усіма елементами сущого. Підсвідомість наділена абстрактними символами знаходить відповіді в візуальній площині, прокладаючи стежки до відокремлених і загублених острівців психіки, що так чекали уваги і зцілення. Діалог, що відбувається в процесі роботи або споглядання твору має цілющу особливість. Так я прийшла до арт-терапії.

bottom of page