top of page

ПИТАННЯ ПРО КЛУБ SOUL SPACE

Відповіді тут

ЦЕ ЯК КУРС?

Це певна система – набір рекомендацій і конкретних дій, індивідуальне виконання яких приведе вас до результату. У вас не буде дедлайнів та чатів з нескінченним потоком інформації. Система побудована так, щоб ви могли акуратно вписати її у своє життя та зробити невід’ємною його частиною.

ЧИ БУДЕ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК?

Так. Ви завжди можете написати в особисті чи коментар та отримати відповідь і допомогу.

ЧИ МОЖНА ПОВЕРНУТИ КОШТИ?

Так, тільки протягом 7 днів з моменту покупки, Якщо після отримання матеріалів для підготовки та проведення першого Місячного циклу ви зрозумієте, що клуб вам не підходить, ви можете повернути кошти за вирахуванням 30% відсотків вартості у випадку оплати за місяць, чи за вирахуванням 10% у разі оплати одразу за рік.
Якщо ви зайшли в систему клубу за будь-якою акцією чи партнерською знижкою, то протягом 7 днів ви можете повернути ваші кошти з вирахуванням 40% вартості..

ЧИ БУДУ Я ВСТИГАТИ ВИКОНУВАТИ ЗАВДАННЯ? ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕ ВСТИГНУ?

Робота побудована так, що вам знадобляться приблизно 2 години на тиждень. Кожного тижня будуть різні активності (ритуал із щоденником, проміжна фіксація спостережень у щоденнику, підбиття підсумків, робота з МАК і т.п.). На тарифі з особистою увагою, у вас будуть сесії зі мною раз на два тижні (час з вами підлаштовуємо). Деякі активності необхідно буде виконувати у конкретні дні циклу, але ви зможете самостійно підібрати час для їх виконання. що дає можливість максимально комфортно вписати цей час у ваш графік. Якщо ви готові і хочете знайти і вкласти цей час у себе, то ви точно встигатимете виконувати практики та важливі кроки системи. Все залежить від вашого бажання!

Також, якщо ви "випали" - не страшно. Завжди можна вловити суть і зробити саме-саме необхідне. Навіть, якщо ви пропустите цілий місяць - не страшно. Будете працювати в іншому. Наздоганяти не потрібно.

ЯК ДОВГО БУДЕ ДОСТУП ДО МАТЕРІАЛІВ?

Клуб був відкритий у листопаді 2022 року і розрахований до кінсця 2023 року. Також, буде працювати весь 2024 рік. Найважливіші матеріали (ваш щоденник який ви ведете та можете робити ще конспект) одразу залишаються з вами назавжди. Доступ до телеграм каналу, до додаткових матеріалів, таких як відеоінструкції, аудіо, статті блогу, підготовчої частини системи, буде у вас у період роботи по системі (протягом 2023 -2024 року, чи місяця, якщо ви обрали помісячну оплату) та 1 місяць після її закінчення.

bottom of page