top of page

НАТАЛЯ ПОЯТА

Аналітик Дизайну Людини та Гід курсу "Проживаючи свій Дизайн"

Я Наталя Поята. Аналітик Дизайну Людини та Гід курсу "Проживаючи свій Дизайн". Маю офіційну освіту у Міжнародній школі Дизайну Людини (IHDS).

В Дизайн Людини (ДЛ) мене привів мій старший син. Я не могла жодним із інструментів самопізнання зрозуміти його емоційність. А саме ДЛ мені розкрив його природу і допоміг зробити нашу взаємодію гармонійною і коректною. Пішла навчатися, щоб зрозуміти краще сина, а потім усвідомила, що хочу допомагати людям повертатися до себе, до своєї природи, налагоджувати зв'язок з собою, своїм тілом та свідомістю, батькам краще розуміти своїх дітей, підтримувати і не ламати. 

Дизайн Людини - це унікальна система самопізнання, яка дає практичні рекомендації на основі даних: дата, час та місце народження. На своїх консультаціях я розкриваю такі питання: як рухатися по життю без супротиву, на що опиратися при прийнятті рішень, які характеристики є від народження, а які можуть бути на не постійній основі, які дії приводять до безсилля, призначення тощо.

Я обожнюю свою діяльність, яка мені дає можливість пізнавати, розкривати і визнавати унікальність кожної людини. Вона мене наповнює та надихає, дає мені сенс у житті. 

Буду рада знайомству і співпраці!

наталья поята.jpg
bottom of page