top of page

РОЗПАКУВАННЯ ТА РОЗКРИТТЯ ВАШОЇ УНІКАЛЬНОСТІ. ПОБУДОВАНО ЗА ОСОБЛИВИМ МЕТОДОМ ІЗ КРЕАТИВНОГО КОУЧИНГУ

Творчість, технології, медицина — у всіх цих сферах є унікальні особи, які привносять свою унікальність і є прикладом для інших.
Можна сказати: «Ну, це ж вони, мені до них далеко. Я такий самий, як і всі». Але десь усередині кожен хоче бути несхожим на інших. А коли це підтверджується якісним виконанням роботи чи різницею у мисленні з кимось, навіть мотивація з'являється. Але потім може бути порівняння себе з іншими та обесцінення...
Кожна людина, від початку має свою унікальну неповторність. Але найчастіше вона або пригнічується (батьками, вчителями, а потім у дорослому житті колегами, друзями, знайомими). Або просто залишається у зародку.
У результаті, коли людина виростає, вона не знає про свою унікальність, неповторність і тим більше про те, що вона може бути неординарною цінною та цікавою особистістю.
Ваша унікальність - це джерело успіху, яке ви можете відкрити. А посередність, схожість на інших – це гирі, які будуть тягнути вас на дно до тих пір, поки ви їх не звільните.

Image by Vladislav Nahorny

Є тільки одне життя і те, як ви ним розпорядитеся - залежить тільки від вас. Ви не зможете прожити жодне інше життя, крім того, яке є у вас зараз.
Коли ви рівняєтесь на інших, намагаючись стати схожим на когось, ви наче забиваєте своє джерело талантів і унікальних ідей. Сліпо копіюючи мислення та поведінку інших людей – людина постійно вирощує у собі посередність.
І навпаки, коли вона усвідомлює та розкриває свою унікальність, вона починає мислити та діяти інакше. Її життя поступово стає унікальним, таким, яким його хоче людина.
Люди природним чином притягуються до тих, хто живе своїм серцем, хто слідує своїм внутрішнім принципам і цінностям.
Людина, яка йде своїм шляхом, яка знаходиться на своєму місці, неминуче з часом стає кращою у своїй справі.
Вона здатна давати іншим унікальну цінність і за цю цінність інші із задоволенням готові платити стільки, скільки потрібно.
Тому що вона може дати їм те, що інші не здатні. Вона може допомогти їм покращити чи взагалі створити життя мрії. А це дорогого варте.
І коли людина може запропонувати світові унікальні цінності – вона отримує натомість найкраще. Такі стосунки, які хочеться, стільки грошей, скільки хочеться, те життя, яке приносить щастя та задоволення.
І тут виникає логічне питання: що ж необхідно робити, щоб незалежно від того, на якому рівні ви перебуваєте зараз, ви могли створювати те життя, якого прагнете?
І ключовим елементом, який здатний максимально швидко витягнути вас на наступний рівень розвитку, є грамотне розкриття своєї унікальності.
Запрошую на сеанс (сесія 2.5-3 години) розпакування та розкриття вашої унікальності побудованому за особливим методом із креативного коучингу.
Вартість 150 дол.
Бонус 2 тижні емейл супроводу у подарунок!

bottom of page